czwartek, 31 stycznia 2013

Otwierają się bramy do książkowego królestwa...

Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz
i choć alfabet dobrze znasz, litera ta taka niezwykła jest:

 N jak Nora... ;-)

Witamy w królestwie Nory Roberts!
Czasem wystarczy słowo rzucone pół żartem, pół serio w rozmowie na zupełnie inny temat, by stać się zalążkiem nowego pomysłu. Taka idea – zapalnik. Dokładnie tak było w naszym przypadku – jedna z nas wspomniała o tym, że przydałoby się wyzwanie z książkami Nory Roberts, druga podchwyciła tę myśl i wciągnęła pomysłodawczynię do realizacji projektu.
Burza mózgów. Wymyślanie tytułu, zasad, układu. Kolejne pomysły... Okazałyśmy się wyjątkowo zgodnymi współpracowniczkami i oto wspólnymi siłami oraz z pomocą wspaniałych osób (dziękujemy ślicznie twórcy grafiki) stworzyłyśmy blog, na którym pragniemy gromadzić opinie i wrażenia czytelników książek Nory Roberts.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Szczegółowe informacje o charakterze projektu i sposobie przyłączenia się znajdziecie w zakładce „O wyzwaniu...”.

Mamy nadzieję, że lektura twórczości Nory Roberts, a także oglądanie filmów nakręconych na jej podstawie, przyniesie nam wszystkim wiele satysfakcji.

Pozdrawiamy!
Sabinka i Agnesto

4 komentarze:

 1. To będzie dla mnie też mobilizacja aby w końcu obejrzeć filmy na podstawie książek Nory żadnego z nich nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem właśnie potrzebna jest taka mobilizacja, bo nieraz coś się odkłada na potem i potem...
   Ja również nic nie oglądałam, chyba, że dawno temu i nie wiedząc, że to na podstawie Nory.

   Usuń
 2. Ależ się cieszę, że trafiłam na Wasz blog. Ostatnio czytam jedynie książki Nory, nie moge się od nich oderwać. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za świetną stronę.

  Audrey-87

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy przesłać na maila swoje zgłoszenie wraz z adresem bloga :)
   Zapraszam

   Usuń