sobota, 9 marca 2013

Trzy siostryTrzy siostry - Nora Roberts

Autor: Nora Roberts.
Tytuł: Trzy siostry
liczba stron: 480
wydawnictwo: Harlequin

Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów. Dziewięćdziesięcioletni Daniel, senior rodu MacGregorów, nade wszystko marzy o tym, aby szczęśliwie wydać za mąż trzy najstarsze, ukochane wnuczki: Laurę, Amelię i Julię. Pierwsza jest adwokatem, druga robi specjalizację z chirurgii, trzecia odnosi sukcesy jako agentka obrotu nieruchomościami.Wszystkie trzy są piękne, mądre i rozsądne, jest jednak coś, czego stary MacGregor nie może pojąć - młode kobiety są tak skupione na robieniu kariery, że żadna z nich nawet nie myśli o założeniu rodziny, a jak stale powtarza jego żona a babcia panien chce mieć wnuki, Mało tego, zdają się wręcz unikać mężczyzn! A może nie potrafią znaleźć sobie odpowiednich kandydatów? Daniel ma dość czekania znajduje trzech interesujących mężczyzn; każdego z nich chętnie widziałby w roli pana młodego. Postanawia zabawić się w swata... Poznaje samych zainteresowanych  aranżuje spotkania  Robi wszystko żeby zobaczyć wnuczki na ślubnym kobiercu. Oczywiście usiłuje zachować pozory, ze to wszystko tylko i wyłącznie przez przypadek.A co wyjdzie z tych''przypadków''? Czy uda mu się dopiąć swego? Przeczytajcie a się dowiecie. Lektura bardzo przyjemna.1 komentarz:

  1. Seria o MacGregorach, to druga, w której się zakochałam. Pierwsi urzekli mnie Stanislawscy :) Bardzo przyjemnie czytało mi się wszystkie części. Kiedyś pochłaniałam te, które akurat wpadły mi w ręce, ale ostatnio postanowiłam skompletować sobie serię i przeczytałam wszystkie jeszcze raz. No prawie wszystkie, bo właśnie jestem na ostatniej - "Trzej bracia". Bardzo przyjemnie spędzony czas :)
    Lubię takie serie, gdzie w kolejnych częściach nadal pojawiają się "starzy" bohaterowie i możemy dowiedzieć się, jak dalej potoczyło się ich życie. Ale perełką tej sagi jest oczywiście senior rodu, który pojawia się w każdej części i jest niebanalnym człowiekiem o wielkim sercu. Uwielbiam jego knowania ;)

    OdpowiedzUsuń