O wyzwaniu...

"W królestwie Nory Roberts" to otwarty projekt skierowany zarówno do miłośników twórczości tej pisarki, jak też do tych, którzy do tej pory nie sięgali po jej książki, a chcieliby w końcu spróbować i  przekonać się, na czym polega fenomen "noromanii". 
Być może ta strona okaże się inspiracją i mobilizacją do odkrycia nowych czytelniczych doznań, do rozpoczęcia przygody z dorobkiem autorki, o której mówi się, że co pięć minut ktoś na świecie kupuje jej książkę... Na pewno zaś będzie okazją do podzielenia się wrażeniami i podyskutowania.

 Chcemy stworzyć wspólnymi siłami katalog tytułów, jakie wyszły spod pióra Nory Roberts (także pod pseudonimami) oraz zebrać opinie, wypowiedzi, wrażenia czytelników na ich temat.  Uwzględniamy również ekranizacje powieści, a więc jeśli komuś uda się akurat obejrzeć film oparty na książce naszej "królowej", to także prosimy o spisanie swoich odczuć.
Ponadto postaramy się umieszczać tu ciekawostki związane z pisarką i jej twórczością.

 Mamy nadzieję, że zechcecie odwiedzić świat Nory Roberts i  współtworzyć ten blog. Nie wyznaczamy terminów i ilości książek do przeczytania, bo zakładamy, że czytanie ma być przyjemnością, dawkowaną w dowolnym czasie, w dowolnej ilości. Miło byłoby jednak, gdyby każda zdeklarowana uczestniczka (znając życie zgłoszą się same panie, choć panowie są oczywiście też mile widziani - ciekawie byłoby poznać ich punkt widzenia na prozę Nory) dołożyła kilka cegiełek do naszego wspólnego królestwa. Warunkiem jest tylko to, aby Wasze teksty dotyczyły książek Nory Roberts czytanych na bieżąco, innymi słowy-  liczą się przeczytane w 2013 roku (i w kolejnych latach pewnie też, bo lista długa, więc nie ma obaw, że wyczerpiemy materiał). Podobnie rzecz ma się z oglądanymi filmami.
Prosimy o  zamieszczanie na Waszych blogach bannera "Czytamy Norę Roberts".
Zapraszamy do współuczestnictwa! 

Chętnych prosimy o zgłaszanie się pod adresem:
czytamy.noreroberts@wp.pl
W tytule mejla podajcie Wasz nick.

UWAGA: Ponieważ powyższy adres jest aktualny, ale w ostatnich latach był rzadko odwiedzany, proszę dajcie znać na dres: agn.grabowska@autograf.pl ( tu śledzę na bieżąco)
Pozdrawiam serdecznie - Agnesto
PS. Jeszcze taka drobna uwaga - jak będziecie wrzucać Wasze teksty, nie otagowujcie ich, tzn. nie wpisujcie etykiet, musimy ustalić ich system, więc póki co, same będziemy je dodawać. Dziękujemy :-)


Brak komentarzy: